O SKUPINĚ POP STARS

EVROPSKÁ RARITA kapela 5 revivalů v podání jedné hudební skupiny POP STARS!

6-ti členná kapela POP STARS z Moravy je skutečnou evropskou raritou a to tím, že dokonale imituje skupiny: ABBA, BONEY M, THE BEATLES, BEE GEES a ROBBIE WILLIAMS.

Díky hudebnímu obsazení: 4 muzikanti a 2 zpěvačky a bohatému repertoáru můžete prožít na jedné akci několik hudebních období... Vše s patřičnými kostýmy, vysokému nasazení, podobnosti hlasů, propracované choreografie...

POP STARS - ABBA revival Band
Repertoár ABBY činí až 90 minut. Uslyšíte hity jako: Mamma Mia, Dancing Queen, Waterloo, S.O.S. Možnost vystoupení až 3 x 30 minut. V 6-ti členech se výborně hodí na letní městské, nebo obecní slavnosti, pivní  i jiné festivaly, větší plesy, firemní párty... 4-členná sestava je vhodná na vystoupení na střední a menší slavnosti, festivaly, plesy, firemní párty, různé oslavy a výročí, sportovní akce, módní přehlídky, narozeninové párty, diskotéky...Používají 4 druhy kostýmů.

POP STARS - BONEY M revival Band
Uslyšíte hity jako: Rivers of Babylon, Belfast, Daddy Cool, Rasputin...prostě ty nejznámější hity skupiny: Boney M. Jejich vystoupení je vhodné na: městské a obecní slavnosti, plesy, firemní večírky...

POP STARS - THE BEATLES revival 
Délka vystoupení až 70 minut, možnost rozdělit na 2 bloky: 2 x 35 minut. Hrají nejznámější pecky jako: Help, Please Please Me, She Loves You...4členné obsazení. Jejich vystoupení je vhodné na jakoukoliv kulturní a sportovní akci...Používají 3 druhy kostýmů.

POP STARS - BEE GEES revival Band
Délka vystoupení až 70 minut, možnost rozdělit na 2 x 35 minut. S hity: Night Fever, More Than Woman... které také znáte z filmu: Horečka sobotní noci. V 6-ti členech jsou vhodní na: městské a obecní slavnosti, plesy, firemní večírky...nebo jen ve 3 členech: menší plesy a obecní slavnosti, firemní párty, módní přehlídky, oslavy a výročí, diskotéky...Výběr ze 2 kostýmů.

POP STARS - ROBBIE WILLIAMS revival Band
Délka vystoupení až 70 minut, možnost rozdělit na 2 x 35 minut. Zazní hity jako: Angels, Rock DJ, Supreme...V 6-ti členech vhodní na: městské a obecní slavnosti, plesy, firemní večírky, festivaly...Možnost v menší sestavě od sólového vystoupení, nebo s hostem kytaristou, basákem vocalistkou...na menší plesy, firemní párty, módní přehlídky, oslavy, výročí, diskotéky...Používají 2 druhy kostýmů.

Můžete si pozvat skupinu POP STARS s bloky od: ABBA, BONEY M, THE BEATLES, BEE GEES a ROBBIE WILLIAMS (můžou vystoupit s uvedenými bloky během celé Vaší akce), nebo si můžete vybrat jen některé vstupy např. The Beatles + Gee Gees + Robbie Williams, nebo jen samostatného interpreta např. ABBA...
Záleží na Vašem záměru.

Díky své univerzálnosti je skupina POP STARS velmi žádaná. Vystupuje v ČR, Polsku, Rakousku, Německu na Slovensku...

Cena se stanovuje po dohodě s pořadatelem.